Dette er denne vårens konfirmanter:

KONFIRMANTER: Bildet er fra den humanistiske konfirmasjonen til Re-ungdom et tidligere år. Foto: Stian Ormestad.

Denne helga er de humanistiske konfirmantene først ut. Videre er det flere kirkelige seremonier den siste helga i mai og den første i juni.

annonse

Denne oversikten finner du også i ReAvisa, mai 2019 – som kommer til gratis nedlasting 9. mai.

Lørdag 4. mai 2019

Humanistiske konfirmanter i Biorama (Nordre Vestfold):
William Foss-Lyshaug
Martin Brekke
Elias Grande
Herman Hesthol Gustavsen
Benjamin Hagen Hardy
Selma Haslestad
Jens Olaf Haug
Tina, Bettum Høisæt
Jonas Instanes
Adrian Jansen
Fabian Hallerud Kleven
Oliver Lindsholm
Helena Møhncke
Henrik Reiersen Riis
Oliver Rønninghaug
Mathilde Ausland Strand
Ulrikke Gjestrum Teien
Teodor Utengen
Gabriel Sæther Aas
Edward Einarson Nasario By
Leo Corneliussen
Kevin Daukonts
Ida Haeck Evanaki
Vegard Frebergsvik
Enja Ros Gudmundsdottir
Lilly Gunnerød
Even Hotvedt
Sarah Iversen
Oliver Kvalheim
Mari Helgemo Næss
Bastian Tangedal Pedersen
Oliver Tangedal Pedersen
Sindre Holm Torgersen
Sol Angelica Tyrihjell
Mathias Værnes-Jonassen
Iver Elias Holm
Martine Eger
Agnete Gurrik
Amalie Bu Skjeggestad
Lovis Eggum Wallberg
Vilde Mosenget Andersen
Thea Kvisle Appenzeller
Vilde Dohmen Berg
Mille Tømmervåg Bjørge
Susanne Espe
Kamilla Hausken
Guro Surlien Hoen
Nicholai Keihl
Hannah Grødem Nilsen
Henrik Fatland Nilsen​
Ane Rødningen
Håkon Røkaas
Simen Bråthen Schjetne
Iver Stamnes
Oliver Masovn Ugulen
Sondre Witzøe
Tuva Mailen Selbo Carlsen
Benjamin Pedersen Oppegård Ellevog
Dennis Emilsen
Tilde Frilseth
Kaja Berger Halvorsen
Sebastian Berger Halvorsen
Bastian Søndervik Hauge
Preben Væthe Johansen
Selina Marie Kortvedt
Michael Nielsen
Mina Oddvik
William Gaaserud Rønningen
Marcus Bredesen Sandnes
Ferdinand Sæther
Truls Johan Tytlandsvik
Emma Elise Werner-Myhre
Birk Strømsnes Øverland
William Greenwood
Elias Lindhovd
Benjamin Lesjø Sundby
Morgan Alexander Haga Andersen
Lea Therese Berg
Tommy Berglund
Håkon Haarseth-Hansen
Olav Hekland
Jeppe Kohlmayer Holmkvist
Sander Holtan-Ødegård
Marthe Holthe
Marte Kviler Hopen
Mathias Junge
Sebastian Jørgensborg
Henrik Kjær
Marie Langaas
Theodor Larsen
Harald Øien Røisgård
Adrian Nicolay Torgersen
Filip Wold
Jakob Ødegård
Kaylie Kaysa Camille Jakobsen-Halvorsen
Alexander Solheim Andresen
Camilla Marie Bakke
Andreas Berge
Sondre Bergstrøm
Anine Brattland Eilertsen
Sivert Andreas Skjauff Kihle
Simen Lilledal Kristiansen​
Synnøve Lindseth-Olsen
Henrik Nilsen Mortensholm
Kristine Johansen Ringheim
Mina Flåteteigen Rørby
Kristoffer Kjær Seeberg
Mina Andrine Mikkelsen Sellergren
Olive Landsrød Skovlund
Tinius Stenhaug
Celine Stigen-Sanden
Sigve Sørensen
Jostein Kristiansen Tafjord
William Bang Volden

Lørdag 25. mai 2019

Ramnes kirke klokka 11.00:
Emilie Kindblad Dahl
Agathe Granerød-Markussen
Ingrid Nordli Heierstad
Ida Rustan Holmøy
Martin Kihle
Sarah Amalie Støa Kjølsrød
Eirik Nyvoll
Hedda Erikstein Roheim
Jakob Bærøtangen Revaa
Emma Sandnes
Fredrik Nikolai Næss Skaug
Adrian Nyvoll Skulbru
Majken Svinsholt

Ramnes kirke klokka 13.00:
Lykke Amelie Amundsen
Maja Bild
Tia Marie Bjune
Martin Brurok
Saga Helene Frafjord-Pedersen
Vemund Hjelle Høydal
Emilie Larsen
Mads Laurits Larsen
Marius Bruserød Lillefosse
Tuva Terese Malin
Alexander Bøe Molund
Silje Myhre
Erik Tveiten

Søndag 26. mai 2019:

Fon kirke klokka 10.30:
Kaja Helene Hjelmtvedt Borge
Emilie Fon
Aleksander Johansen Jørgensen
Ida Marie Brandvold Pedersen

Fon kirke klokka 12.30:
Kolbjørn Hage Gunnerød
Lovise Myhre Klausen
Maja Eline Mofossbakke
Tim Sverre Mofossbakke ​

Ramnes kirke klokka 11.00:
Hedda Helene Avdal
Runar Alexander Rosenvinge Berger
Sebastian Joberg Horn
Emma Celine Kisscolvin
Even Askjer Kjær
Eivind Knutsen
Oline Knutsen
Aron Tangård

Søndag 2. juni 2019

Våle kirke klokka 10.30:
Maria Unni Mahinay Coco
Adrian Garder
Andrea Lehre Hjartholm
Maren Karoline Kristensen
Lars Ulrich Sundby Lyngås
Sander Nakjem
Maren Solberg
Kristian Valset

Våle kirke klokka 12.30:
Fredrik Andrè Bjune
Matias Bringaker
Andreas Grøttan
Kristian Hansen-Ødegaard
Audun Hegg
Emma Gran Hermansen
Antonea Lovise Husemoen
Joakim Ottesen
Kevin Stubben
Lukas Augustsson Tysse

Undrumsdal kirke klokka 11.00:
Rikke Bruserud
Sander Kristoffer Eikeberg
Alexander Heum
Emma Sofie Pettersen
Millie Beatrice Sørensen McCarthy
Andreas Adolfsen Nesse
Kevin Rabago Schjerven
Nicholas Andre Thoresen​
Mia Eleni Zannas

Kilde:
Human Etisk Forbund Vestfold /
Kirken i Re.

,